Kariéra

Hledáme nového kolegu / kolegyni..

ADMINISTRATIVNÍ POZICE – PRAHA 10 – DOLNÍ MĚCHOLUPY

Malá, rychle se rozvíjející firma hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na administrativní pozici.

Zabýváme se výrobou a prodejem molitanu a matrací. Naší provozovnu se vzorkovnou a Vaše budoucí pracoviště najdete na adrese - Kutnohorská ulice, PRAHA 10 - Dolní Měcholupy.

Náplň práce:

  • obsluha e-shopu
    - zadávání přijatých objednávek do výroby
    - expedice výrobků přes přepravní společnosti
    - vyřizování telefonních hovorů
    - kontakt se zákazníky ve vzorkovně
  • péče o stávající zákazníky
  • vyřizování objednávek - osobní odběry

Nabízíme:

  • vlastní kancelář
  • 30 000 Kč a více
  • služební telefon a notebook
  • pevná pracovní doba (PO - PÁ)
  • možnost provizí z vlastní obchodní činnosti (oslovování nových klientů)
  • příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu
  • možnost kariérního růstu

Požadujeme:

  • spolehlivost
  • základní znalost práce na PC
  • dobré komunikační dovednosti

Znalost cizích jazyků není vyžadována

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na info@molmat.cz